Tingströms Micado

Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado
Tingströms Micado

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM & MYRSTRAND, "Micado", sidobord, teak, Tingströms, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 50, 59x44 cm

Smärre slitage

637780

2019-04-24