Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, delvis fanerat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 72, 133x72 cm, nyckel finns

Slitage, renoverat

637784

2019-04-25