Soppslev bålslev silver

Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver
Soppslev bålslev silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOPPSLEV, BÅLSLEV, silver, soppsleven 1800-tal med otydliga stämplar, svärtat träskaft, bålsleven modell vasa, förgylld kupa, stämplad GAB 1927, längd 34-42 cm, vikt 290 g

Soppsleven med lagning och slitage, bålsleven med monogram

637789

2019-04-25