Cassone 1700-tal

Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal
Cassone 1700-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CASSONE, 17/1800-tal, ek, beslag i smide, skuren dekor, höjd 64, 133x59 cm, nyckel finns

Slitage, bortfall, sprickor,

637796

2019-04-24