Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
CARL OSCAR LARSSON (1887-1962): Östermalmstorg, Stockholm, signerad och daterad C.O. Larsson 1942, olja på duk, uppfordrad, ca 57x56 cm
637799
2019-04-29