Carl Oscar Larsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

CARL OSCAR LARSSON (1887-1962): Östermalmstorg, Stockholm, signerad och daterad C.O. Larsson 1942, olja på duk, uppfordrad, ca 57x56 cm

637799

2019-04-29