Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, reliefflossa, "Gyllenrutan gul", ca 176x91 cm, signerad BN och AB MMF, komponerad av Barbro Nilsson 1945
Skador, senare fransar, lagningar
637809
2019-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här