Märta Måås Fjetterström

Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström
Märta Måås Fjetterström

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, reliefflossa, "Gyllenrutan gul", ca 176x91 cm, signerad BN och AB MMF, komponerad av Barbro Nilsson 1945

Skador, senare fransar, lagningar

637809

2019-04-26