Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
SKOSPÄNNEN, 2 par, 1700/1800-tal, silver samt järn, stämplade, med ingraverat ägarnamn på insidan, längd mellan ca 4-9 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
637825
2019-04-26