Skospännen

Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen
Skospännen

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

SKOSPÄNNEN, 2 par, 1700/1800-tal, silver samt järn, stämplade, med ingraverat ägarnamn på insidan, längd mellan ca 4-9 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

637825

2019-04-26