Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Röd vallmo, signerad och daterad -50, påskrift på spännram "Har tillhört Hotell Malmen", olja på duk, ca 148x79 cm,
Ingår i tema-auktionen Modern konst
Zustandsbeschreibung
637829
2019-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner