Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARCO ZANUSO, "Martingala", fåtölj, Arflex, Italien 1960-tal, formgiven 1953, klädd i lila tyg, ben i metall med svarta fotavslutningar, höjd 82 cm
smärre slitage, torr stoppning
637838
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här