Marco Zanuso, "Martingala", fåtölj, Arflex

Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,
Marco Zanuso,

Klubbat för:

8 200 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

MARCO ZANUSO, "Martingala", fåtölj, Arflex, Italien 1960-tal, formgiven 1953, klädd i lila tyg, ben i metall med svarta fotavslutningar, höjd 82 cm

Kuntoraportti

smärre slitage, torr stoppning

637838

Päivämäärä:

2019-04-28