Marco Zanuso, "Martingala", fåtölj, Arflex
Klubbat för:
8 200 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
MARCO ZANUSO, "Martingala", fåtölj, Arflex, Italien 1960-tal, formgiven 1953, klädd i lila tyg, ben i metall med svarta fotavslutningar, höjd 82 cm
Kuntoraportti
smärre slitage, torr stoppning
637838
Päivämäärä:
2019-04-28