Tage Hedqvist Modern konst

Tage Hedqvist Modern konst
Tage Hedqvist Modern konst
Tage Hedqvist Modern konst
Tage Hedqvist Modern konst

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Hotellutsikt, Paris, osignerad, olja på duk, ca 92x73 cm

PROVENIENS: Konstnärens familj

Ingår i tema-auktionen Modern konst

637855

2019-05-28