Oljemålningar

Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): (2) Porträtt av Sara Maria Linroth. F Stedt 1713-1798, Axel Lindroth 1701-1762, olja på duk, ca 79x64 cm

Renoverade, krackelerade, färgbortfall

637871

2019-04-26