Leander Engström akvarell

Leander Engström akvarell
Leander Engström akvarell
Leander Engström akvarell
Leander Engström akvarell
Leander Engström akvarell
Leander Engström akvarell

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEANDER ENGSTRÖM (1886-1927): "Lappkvinna på fjället", signerad Leander Engström, akvarell, ca 56 x 46 cm

637872

2019-04-29