Skåp allmoge 1700-tal

Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal
Skåp allmoge 1700-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKÅP, furu, 1700-tal, spegeldörr, invändigt med hyllinredning, bemålat med blomsteruppsättningar, originalmålning, daterat 1768, höjd ca 177, 114x43 cm, lås med fast nyckel

Slitage, lagningar, färgbortfall, kompletterat, maskstunget

637874

2019-04-30