Bokhylla teak
2019-04-26
637893
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, 2-delad stomme fanerad i teak, underdelen med 4 byrålådor samt. toppskiva klädd i konstläder, överdelen med hyllplan, höjd ca 156 cm, yttermått ca 80x40 cm
Bruksslitage