Rammar

Rammar
Rammar
Rammar
Rammar
Rammar
Rammar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAMMAR, 2 st., 1800-tal, förgyllda, dekor i pastellage, yttermått ca 90x88 resp 92x79 cm innermått ca 71x59 cm

Skador, slitage, bortfall

637895

2019-04-24