Christian Lajozz collage

Christian Lajozz collage
Christian Lajozz collage
Christian Lajozz collage
Christian Lajozz collage
Christian Lajozz collage
Christian Lajozz collage

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN LAJOZZ (född 1974):"Time for Copyright", akryl med applikationer på canvas, signerad Lajozz, á tergo signerad Lajozz samt. daterad Aug -96, 91x73 cm.

637898

2019-04-26