Fiskgryta i koppar

Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar
Fiskgryta i koppar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKGRYTA, koppar, 1800/1900-tal, med hänklar, invändigt förtennad, insats, längd ca 81 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

637900

2019-05-12