Vitrinskåp 1900-tal

Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal
Vitrinskåp 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, engelskt, fanérat i mahogny, dekor av intarsia, höjd ca 172, 84x40 cm

Brukslitage

637903

2019-04-29