Engström & Myrstrand ´´Casino´´ sängbord
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, sängbord, 1 par, ur serien "Casino", Tingströms, Bra Bohag, ek, med lådor i särg, stämpelmärkta, höjd ca 64, 50x47 cm
Slitage, torrsprickor, märken, repor, fläckar och blekta
637918
2019-04-30