Brännvinsskål

Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål
Brännvinsskål

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRÄNNVINSSKÅL, silver, Holland 1700-tal, vapensköld, oval på oval fot, två hänklar med drakhuvuden, höjd ca 10, längd 19 cm, vikt 210 g

Slitage, lagning mellan fot och skål

637930

2019-04-25