Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
POKALER, 4+4 st., silver, invändigt förgyllda, C.G. Hallberg, 1920-/30-tal, höjd ca 12 resp. 9 cm, vikt ca 500 g
Bruksspår, med gravyr, en med monogram i relief
637935
2019-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här