Gjutjärnsurnor empirstil

Gjutjärnsurnor empirstil
Gjutjärnsurnor empirstil
Gjutjärnsurnor empirstil
Gjutjärnsurnor empirstil
Gjutjärnsurnor empirstil
Gjutjärnsurnor empirstil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 19/2000-tal, empirstil, svartbemålad gjutjärn, mediciform, dekor av godronner, bottnar med hål, diameter ca 57, höjd ca 75 cm

Bottnar med hål, bruksslitage

637937

2019-04-25