Arvid Johansson

Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Marinmotiv, signerad, olja på duk, ca 65x100 cm

637939

2019-04-26