Spegel empire
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med dekor av parställda fåglar, höjd ca 158x74 cm
Slitage och bortfall, senare glas och förgyllning
637942
2019-04-26