Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, krönet med dekor av parställda fåglar, höjd ca 158x74 cm

Slitage och bortfall, senare glas och förgyllning

637942

2019-04-26