Bruno Mathsson ´´Karin´´ fåtölj

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Karin" fåtölj, 1900-talets andra hälft, Dux, förkromat underrede på hjulfötter, klädsel i brunt skinn, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor, märken

637947

2019-04-30