Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1700): Mansporträtt, sannolikt föreställande Josef I, tysk-romersk kejsare från 1705, olja på duk, ca 120x90 cm

Duklagningar

637966

2019-05-26