Manschettknappar

Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar
Manschettknappar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

MANSCHETTKNAPPAR, 2 st, kopior av knappar från järnåldern, 500-tal, funna i grav Högom, Sundsvall, förgyllt silver med infattat glas, stämplade Öhqvist, Sundsvall, ca 2 cm i diameter

637976

2019-04-28