Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
MANSCHETTKNAPPAR, 2 st, kopior av knappar från järnåldern, 500-tal, funna i grav Högom, Sundsvall, förgyllt silver med infattat glas, stämplade Öhqvist, Sundsvall, ca 2 cm i diameter
637976
2019-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här