Bruno Karlsson oljemålning
2019-04-28
637977
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): Vinterstämmning vid fäbod, signerad och daterad Bruno Karlsson -98, olja på duk, 59x40 cm