Donals William Olsson, olja

Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja
Donals William Olsson, olja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DONALD WILLIAM OLSSON (1889-1961): strandlandskap, signerad och daterad DWO -39, olja på duk, ca 72x60 cm

637979

2019-04-28