Gösta Gummesson akvarell
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖSTA GUMMESSON (1928-2012): Tecknad illustration,
originalteckning för Åsa-Nisse, signerad Gummesson, Nr 10, 1989, originaltidning medföljer, akvarell och tusch, se baksida, ca 28 x 25 cm
637980
2019-04-29