Gösta Gummesson akvarell

Gösta Gummesson akvarell
Gösta Gummesson akvarell
Gösta Gummesson akvarell
Gösta Gummesson akvarell
Gösta Gummesson akvarell
Gösta Gummesson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GÖSTA GUMMESSON (1928-2012): Tecknad illustration,
originalteckning för Åsa-Nisse, signerad Gummesson, Nr 10, 1989, originaltidning medföljer, akvarell och tusch, se baksida, ca 28 x 25 cm

637980

2019-04-29