Hans-Agne Jakobsson bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, 1960/70-tal, mässing med två opalglaskupor med överfång i brun/ orange och lila, höjd (inkl skärmen) ca 42 cm, extra trä bordslampabas medföljer

Bruksslitage, några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

637997

2019-04-30