Skåp 1800-tal gustaviansk provins

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, gustaviansk provins, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning samt tre lådor, understycke med tre lådor, kannelerade ben, beslag i mässing, bemålat i cremevitt, höjd ca 179, 104x46 cm, nyckel (1) medföljer

Kompletterat, renoverat, senare bemålning, senare delar, slitage, överstyckets lås kärvar

638004

2019-04-29