Byrå rokokostil
2019-04-25
638005
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad med mahogny, 2 lådor, beslag i mässing, höjd ca 74, 92x49 cm, nyckel finns
Slitage, fanerbortfall, fläckar