Arkitekturmodell av Gamla Stan
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKITEKTURMODELL, 1900-tal, gips, föreställande Gamla Stan, höjd ca 16, 92x84 cm
Ställvis mindre skador till gipsen, spirarna i två kyrkor är skadade, ställvis något missfärgat, bruksslitage
638024
2019-04-30