Arkitekturmodell av Gamla Stan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKITEKTURMODELL, 1900-tal, gips, föreställande Gamla Stan, höjd ca 16, 92x84 cm

Ställvis mindre skador till gipsen, spirarna i två kyrkor är skadade, ställvis något missfärgat, bruksslitage

638024

2019-04-30