Karmstol funkis

Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis
Karmstol funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, ca 1930-tal, funkis, stomme av stålrör, klädsel av grön och svart galon, sitthöjd ca cm

Sits med slitage, lättare korrosion

638027

2019-04-25