Sven X:et Erixson litogragi

Sven X:et Erixson litogragi
Sven X:et Erixson litogragi
Sven X:et Erixson litogragi
Sven X:et Erixson litogragi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): Tumba, gatuvy, signerad Sven Erixon, färglitografi, numrerad 244/360, motivmått ca 33x40 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

med dedikation

638030

2019-05-15