Jerzy Luczak-Szewczyk

Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk
Jerzy Luczak-Szewczyk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERZY LUCZAK-SZEWCZYK (1923-1975): Komposition, signerad luczak-szewczyk, olja på duk, ca 32x61 cm

638034

2019-04-25