Båtmotor

Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor
Båtmotor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅTMOTOR, tillverkare British Seagull, 1900-talets mitt, med originaltank samt säck i canvas, motorns längd ca 130 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

638037

2019-04-28