Oscar Reuterswärd, litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002)): (2) omöjliga figurer, signerade Carl Fredrik Reuterswärd, båda numrerade 49/200, litografier, ca 66x45 cm

638043

2019-04-28