Jan Sigfrid Carlsson Alfons

Jan Sigfrid Carlsson Alfons
Jan Sigfrid Carlsson Alfons
Jan Sigfrid Carlsson Alfons
Jan Sigfrid Carlsson Alfons
Jan Sigfrid Carlsson Alfons
Jan Sigfrid Carlsson Alfons

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAN SIGFRID ALFONS (1900-1985): Kubistiska figurer, signerad och daterad Alfons 71, olja på duk, ca 79x49 cm

638067

2019-04-29