Zao Wou-Ki
Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ZAO WOU-KI (1921-2013): Montagnes et soleil, 1951, signerad och numrerad 16/200, färglitografi, ca 29,5x44,5 cm,
Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april
Ej examinerad ur ram
638072
2019-04-28