Zao Wou-Ki

Zao Wou-Ki
Zao Wou-Ki
Zao Wou-Ki
Zao Wou-Ki
Zao Wou-Ki
Zao Wou-Ki

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ZAO WOU-KI (1921-2013): Montagnes et soleil, 1951, signerad och numrerad 16/200, färglitografi, ca 29,5x44,5 cm,

Ingår i tema-auktionen Internationell grafik 28 april

Ej examinerad ur ram

638072

2019-04-28