Okänd konstnär, motiv av hundar, olja på pannå

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, motiv av hundar, olja på pannå, osignerad, mått ca 17x22 cm

Ej examinerad ur ram

638092

2019-04-28