Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

3 500 SEK

Kuvaus

KAFFESERVIS, 5 dlr, silver, rokokostil, tillverkare GEWE, kontrollstämplar, ca 1950-tal, H ca 6-18 cm, samlad vikt ca 1.155 gram

Kuntoraportti

Invändig korrosion i snipan

638093

Päivämäärä:

2019-04-25