Kaffeservis silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
KAFFESERVIS, 5 dlr, silver, rokokostil, tillverkare GEWE, kontrollstämplar, ca 1950-tal, H ca 6-18 cm, samlad vikt ca 1.155 gram
Kuntoraportti
Invändig korrosion i snipan
638093
Päivämäärä:
2019-04-25