Inga Berg oljemålning

Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning
Inga Berg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

INGA BERG (1912-1995): Interiör, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 31x39 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

638102

2019-05-15