Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
INGA BERG (1912-1995): Interiör, signerad och daterad -48, olja på pannå, ca 31x39 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
638102
2019-05-15