Axel Lind Oljemålning

Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning
Axel Lind Oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Havsbild, olja på duk, signerad, ca 68x158 cm

638105

2019-04-28