Erik Höglund vas
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIK HÖGLUND (1931-1998), vas, rökt glasmassa med regnbågsskimrande dekor, balustformad, numrerad H859/270, höjd ca 27 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
638117
Päivämäärä:
2019-04-30