Erik Höglund vas

Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERIK HÖGLUND (1931-1998), vas, rökt glasmassa med regnbågsskimrande dekor, balustformad, numrerad H859/270, höjd ca 27 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

638117

Päivämäärä:

2019-04-30